Nekalé praktiky finančních poradců


Dobrý den! Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli mohu žádat odškodné od pojišťovny, když její zaměstnanec uzavřel životní pojistku na mně i mého manžela bez našeho vědomí, zneužil naše údaje, spáchal trestní čin, řeší to i policie. Musím si vždy brát volno, když musím jít na poštu vyzdvihnout si dopis od pojišťovny nebo jít na policii, jsem zaměstnána a manžel taky. Děkuji za odpověď.

Autor dotazu: Kateřina

Dobrý den,

záleží na tom, jaká vám vznikla škoda. Pokud přesahuje částku alespoň 30.000,- Kč, jsme ochotni se na celý případ podívat. Za posouzeni bychom si účtovali pouze 1.000,- Kč. Pokud máte zájem o další informace, neváhejte mě kontaktovat.

Poradna poškozených

Dobry den, snazil jsem se dovolat na vase cislo, ale uz to nikdo nebral. Tak pisi. Pred peti lety jsme uzavreli s ted uz manzelkou IZP (AXA, GENERALI) na doporuceni naseho poradce. Slo nam o kratkodobe sporeni s moznosti penize vybrat a pouzit na akontaci hypoteky po par letech. Byli jsme ujistovani ze si to budeme moci vybrat. Bohuzel po trech letech jsem zjistil, ze vsechny sve penize nedostanu a ze jsme se nechali napalit. Uhrn plateb na obou produktech je po peti letech kolem 320tis.Dva roky hledam takove reseni abych tratil co nejmene. Pokud Vas tento pripad zaujal, ozvete se.

Autor dotazu: Jiří

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Částka 320.000,- Kč je z kategorie případů, které řešíme. Pro vyhodnocení jaké jsou šance a zda jsme ochotni se do případu pustit nám prosím naskenujte tyto podklady. Platí pro obě smlouvy. Následně bychom se domluvili na osobní schůzce.

návrh pojistné smlouvy pojistné podmínky pojistku záznam o zjištění potřeb zájemce o pojištění (záznam z jednání) přehled plateb zaslaných na tyto smlouvy poslední výpis 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Poradna poškozených

Dobrý den,

můj finanční poradce mi poradil dát do životního pojištění skoro všechny moje úspory. Celkově se jednalo o více než šest milionů korun. Po třech letech jsem zjistil, že mám naspořeno asi milion korun. Přitom jsem poradci říkal, že chci investovat konzervativně. Můžu se nějak bránit? Honza

Autor dotazu: Honza

Dobrý den, z vašeho popisu není zřejmé, zda došlo k poklesu investice nebo vám byla smlouva sjednána na dlouhou dobu, kdy v prvníc hdvou letech platíte zejména provizi poradci. Je bohužel celkem pravděpodobné, že nepůjde o pokles investice, ale zkrátka o to, že chybějící prostředky vyplatila pojišťovna vašemu poradci. Pro více informací prosím kontaktujte naši bezplatnou linku. 

Poradna poškozených

Dobrý den,

v roce 2011 mi poradce společnosti OVB nabídl výhodnou investici. Měla jsem na spořícím účtu asi 80.000,- Kč, které jsem hned nepotřebovala. Nabídka byl docela lákavá, garantované zhodnocení větší než na spořícím účtu, tak jsem souhlasila. V roce 2013 jsem však část peněz potřebovala vybrat. V pojišťovně Allianz, přes kterou jsem investovala, mi však řekli, že z účtu nemohu vybrat žádné prostředky. Můžete mi poradit, co mohu dělat?

Autor dotazu: Lenka

Vážená paní Lenko,

zřejmě jste uzavřela investiční životní pojištění, které není na investování zrovna nejlepší nástroj. Pokud vám poradce nastavil smlouvu na dlouhou dobu, např. 20 a více let, vaše peníze byly použity na výplatu jeho provize, a vy ze smlouvy jen tak finance nezískáte. Pokud nám sdělíte detaily a zašlete dokumentaci, jsme vám schopni poradit, zda máte šanci získat svoje peníze zpátky. Pošlete nám kopii pojistky, pojistných podmínek, záznam z jednání s poradcem a přehled vámi zaplacených plateb na smlouvu. V případě nejasností kontaktujte naši bezplatnou telefonní linku 800 611 711.

Poradna poškozených

Napište námNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz eucs.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím