O nás

Webové stránky poradnaposkozenych.cz provozuje společnost European Compensation Services s.r.o. Od založení společnosti v roce 2012 dodnes jsme pro naše klienty získali finanční odškodnění v celkové výši přes 20mil. CZK. V roce 2014 zastupujeme více než 100 klientů, kterým pomáháme vymoci jejich práva. Prostřednictvím sesterských webových stránek poradnaposkozeneho.cz jsme odpověděli již stovky dotazů. Pokud jde o složitější problematiku nebo řešení vyžaduje přímý kontakt, mohou naši klienti využít pro úvodní konzultaci bezplatnou linku 800 611 711. Více informací o společnosti včetně referencí na naše služby naleznete také na webu eucs.cz

Využíváme služeb a sdílíme know-how se spolupracujícími advokáty, lékaři, znalci, nezávislými likvidátory a pojistnými specialisty. Díky této kooperaci jsme schopni poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.

Ke všem našim klientům přistupujeme naprosto individuálně a dokážeme zvolit optimální postup při řešení jejich tíživé situace.  Většinou pracujeme podle principu „no win, no fee“. V těchto případech máme nárok na odměnu pouze v případě, že pro Vás získáme odpovídající odškodnění. Neváhejte nás kontatovat přes on-line formulář na tomto webu.

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatelNapište nám

 
 Navštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz eucs.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím
my blog rolex copies cheap. With Free Shipping replica watches. New τα καλυτερα replica ρολογια. To get more information about ukreplicawatches.net. site link domainwatches. view website replica watches for sale in USA. like it replica tag heure.