O nás

Webové stránky poradnaposkozenych.cz provozuje společnost European Compensation Services s.r.o. Od založení společnosti v roce 2012 dodnes jsme pro naše klienty získali finanční odškodnění v celkové výši přes 20mil. CZK. V roce 2014 zastupujeme více než 100 klientů, kterým pomáháme vymoci jejich práva. Prostřednictvím sesterských webových stránek poradnaposkozeneho.cz jsme odpověděli již stovky dotazů. Pokud jde o složitější problematiku nebo řešení vyžaduje přímý kontakt, mohou naši klienti využít pro úvodní konzultaci bezplatnou linku 800 611 711. Více informací o společnosti včetně referencí na naše služby naleznete také na webu eucs.cz

Využíváme služeb a sdílíme know-how se spolupracujícími advokáty, lékaři, znalci, nezávislými likvidátory a pojistnými specialisty. Díky této kooperaci jsme schopni poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.

Ke všem našim klientům přistupujeme naprosto individuálně a dokážeme zvolit optimální postup při řešení jejich tíživé situace.  Většinou pracujeme podle principu „no win, no fee“. V těchto případech máme nárok na odměnu pouze v případě, že pro Vás získáme odpovídající odškodnění. Neváhejte nás kontatovat přes on-line formulář na tomto webu.

Mgr. Lukáš Kaplan, jednatelNapište nám

 
 Navštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz eucs.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím