Jiří M., nekalé praktiky finančního poradce

Odškodnění: 130 000 Kč

Pan Jiří je invalidní důchodce a jeho kamarád finanční poradce mu poradil vložit jeho úspory ve výši 300 000,- Kč

ze stavebního spoření do investičního pojištění. Pan Jiří o velkou část těchto úspor přišel. Vložil celých tři sta tisíc na účet u pojišťovny, odkud se tyto peníze postupně "investovaly" do výnosných investičních fondů. Kamarád poradce mu však "zapomněl" říct, že skoro polovina z těchto peněz bude použita na zaplacení provize pro poradce. Jirku oslovila poradkyně z konkurenční společnosti, a vysvětlila mu, jak tyto produkty fungují, a že ho jeho kamarád vlastně okradl. Jirka tomu nechtěl věřit, nicméně souhlasil s tím, že celou záležitost, na doporučení jeho nové poradkyně, prověříme. Během několika dní zjistil, že na účtu mu skutečně chybí skoro sto padesát tisíc. Následně jsme Jirku zastupovali v jednání s pojišťovnou i vykutáleným kamarádem. Po několikaměsíčních tahanicích jsme dosáhli toho, že pojišťovna Jirkovi vrátila naprostou většinu peněz, která byla původně vyplacena na provizi poradce. Od té doby se Jirka řídí heslem "Důvěřuj, ale prověřuj!" 


Zpět na všechny příbehyNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz eucs.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím
my blog rolex copies cheap. With Free Shipping replica watches. New τα καλυτερα replica ρολογια. To get more information about ukreplicawatches.net. site link domainwatches. view website replica watches for sale in USA. like it replica tag heure.