Milena T., autonehoda

Odškodnění: 200 000 Kč

Paní Milena utrpěla středně těžký úraz při dopravní nehodě, kterou zavinil její manžel.

Paní Milena je v důchodu a od pojišťovny získala pouze bolestné padesát tisíc korun. Její doktor jí odmítl vyplnit posudek na trvalé následky s tím, že vyhláška, podle které posudky vždycky vyplňoval od roku 2014 už neplatí a neví, podle čeho by měl postupovat. Právníci spolupracující s naší poradnou zajistili revizi uplatněných nároků, kdy na bolestném získali pro paní Milenu navíc dvacet tisíc korun, odškodnění trvalých následků bylo po zpracování znaleckého posudku uznávaným soudním znalcem vyčísleno na stodvacet tisíc korun. To pojišťovna zaplatila v plné výši. Následně advokáti ve spolupráci s lékaři vyčíslili náklady na ošetřování paní MIlady osobou blízkou na padesát tisíc korun, které pojišťovna po menších dohadech zaplatila taktéž v plném rozsahu.


Zpět na všechny příbehyNavštivte oblast svého zájmu


e-pracovniuraz.cz e-dopravninehoda.cz eucs.cz

Kontakt

European Compensation Services s.r.o.

Praha 3, Jeseniova 245/1, PSČ 130 00

Email: info@eucs.cz
Volejte zdarma: 800 611 711

Naše webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokračováním souhlasíte s nastavením cookies.
Toto nastavení budete moci kdykoliv změnit. Souhlasím
my blog rolex copies cheap. With Free Shipping replica watches. New τα καλυτερα replica ρολογια. To get more information about ukreplicawatches.net. site link domainwatches. view website replica watches for sale in USA. like it replica tag heure.